Známe svého soupeře

Známe svého soupeře do čtvrtfinále. Ve čtvrtfinále se utkáme s týmem ZŠ Chrást. Tento tým se umístil v základní části na šestém místě v divizi 1. S naším soupeřem jsme se potkali již v minulé sezóně v základní části, kde jsme odehráli dvě vítězná utkání s celkovým skóre 7:3. Soupeře nesmíme za žádnou cenu podcenit, v dosavadním play-off podává velmi výborné výkony. Šance o postup do další vyřazovací části play-off jsou vyrovnané. Přijď nás podpořit v sobotu 6.4.2019 do sportovní haly v Nezvěstích. První zápas je naplánován v 8:00, druhý zápas v 10:00 a případný třetí zápas je naplánován ve 12:00 . Týmový zpravodaj: Tomáš Balaš

Postup do čtvrtfinále

Dnešní první kolo play-off je úspěšně za námi. S našim soupeřem Junajtyd Genxtazzz of Lobogo jsme odehráli dvě zajímavá utkání, místy byli zápasy byly velmi vyhrocené. V těchto chvílích jsme však zachovali klidnou hlavu a snahu soupeře nás rozhodit jsme přecházeli s úsměvem na tváři. Po prvním utkání, které dopadlo v náš prospěch 7:1, v kabině panovala výborná nálada, avšak do druhého zápasu, jsme museli jít opět s respektem. Druhé utkání bylo velmi vyhrocené, kde bylo v určitých částech těžké udržet nervy na uzdě. Několika přesnými zásahy jsme soupeře schladili, ten se ale do posledních chvil nevzdával. Konečná siréna zpečetila naši výhru v tomto zápase 5:2 a výhru 2:0 v sérii, což nám zajistilo postup do čtvrtfinále play-off. Na našeho soupeře zatím čekáme. Všem hráčům, děkuji za škvelý výkon. A těšíme se na pokračování naši cesty play-off v sobotu 6.4.2019, ve sportovní hale v Nezvěsticích. Přijď nás podpořit i ty.

Osmifinále play off

Nezvěstice 30.3.2019

BLMF - Regionální liga dospěla do své finální fáze. Již tuto sobotu rozehrajeme osmifinále play-off, ve kterém se střetneme s týmem Junajtyd Genxtazzz of Lobogo. Dvě sezóny po sobě jsme se po základní části umístili na 1. místě z 33 mužstev. Minulý rok se pro nás stalo osudné čtvrtfinále play-off, kde jsme po sérii hrané na dvě vítězná utkání vypadli s týmem Greenhorns Beroun. S naším letošním soupeřem pro osmifinále play-off jsme se setkali již v základní části, kde jsme odehráli emotivní a vypjatá utkání. Z prvního vzájemného utkání jsme si odnesli bod, po výsledku 4:4. Druhé utkání dopadlo lepé pro náš tým a po vítězství 6:1 jsme si odnesli zasloužené tři body. Sérii na dvě vítězná utkání rozehrajeme v sobotu 30. 3. 2019, ve sportovní hale v Nezvěsticích. Začátek prvního utkání je naplánován na 9:30, druhého utkání na 11:30 a případné rozhodující třetí utkání je naplánováno na 13:30. „Věřím, že do hlediště přijdou naši fanoušci, kteří nás poženou za vítězstvím. Zápasy s Junajtyd bývají vyhrocené. Na hřišti necháme všechno, abychom postoupili. Budou to zápasy s obrovským nasazením.“, říká před osmifinále play-off obránce týmu a autor tohoto příspěvku Tomáš Balaš. Který věří, že Junajtyd dokáže jeho tým přehrát nejen v nasazení a bojovnosti. Přijď fandit a podpořit náš tým v boji o postup do další vyřazovací části play-off.

REPORTAŽ 1.kolo 6.10.2018

Pro Mužský A tým  začala nová sezóna v regionální soutěže BLMF. Čekali nás tři utkání. Prvním soupeřem byl tým Dobřany B. Ve druhém utkání Eisskimáci a v poslením utkání FBC HIPPOS Kožlany "B".

Již od prvních minut utkání s Dobřany bylo jasné, že v tomto duely budou padat góly. V první části utkání jsme vstřelili 4 branky. Úspěšně vstoupil do sezóny Balaš Tomáš a sourozenci Plešmídovi. Tomáš se prosadil dvěma góly a Vítek s Vaškem po jednom . Do  druhého poločasu jsme mohli tak jít za stavu 4:0 s klidnou hlavou a snahou výsledek zvýšit. To se podařilo hned v druhé a čtvrté minutě Lukášovi Fišerovi. Stav 6:0 by se mohl zdát dostatečný ale i ostatní chtěli ukázat že mají střeleckou náladu. V probíhající 15 min se prosadil Martin Němec. Pak se ale nadechl soupeř a i před dosavadní téměř perfektní výkon Míry Hoška v bráně se soupeři povedlo skórovat. V zápětí ale Lukáš Fišer znovu změnil  skóre na 8:1 . V 15 minutě však rozhodčí rozhodl o oslabení našeho týmu. Vyloučen byl Vítek Plešmíd na 1. minutu, během které soupeř upravil konoečný výsledek 8:2.

TJ Dobřany "B" - FBC SOKOL KOMÁROV (4:0 - 4:2)branky FBC SOKOL KOMÁROV: 2:34 Balaš Tomáš ( Fišer Lukáš),6:09 Plešmíd Václav ,8:01 Balaš Tomáš (Fišer Lukáš) ,9:25 Plešmíd Vítek (Němec Martin)11:25 Fišer Lukáš (Plešmíd Václav)13:33 Fišer Lukáš (Balaš Tomáš),14:21 Němec Martin,14:53 Fišer Lukáš .vyloučení: 1:0 využití: 0:1

V dalším utkání čekal na naše hráče tým Eisskymáci. Tento tým již známe s loňské sezóny a tak jsme věděli co čekat. Ale soupeř nás překvapil a v čase 1:14 se ujal vedení.  Za FBC SOKOL KOMÁROV ale v osmé minutě po trpělivé hře vyrovnal Fišer Lukáš. Ale soupeř se rozhodl bojovat a bohužel v naší hře se  začali objevovat časté chyby a neklid. Do konce první dějiství soupeř ještě skoroval a do přestávky jsme šli s vysledkem 1:2. Což vedlo k důrazné promluvě ke všem hráčům. Ze začátku poločasu  se zdálo že se hra vyrovnala ale ve v polovině 15 minuty jsme znovu inkasovali. Stav 3:1 v náš neprospěch se  výrazně podepisoval na psychice celého týmu. Následovat musel  timeout. Plán jasně daný: Hra ve 4  a snaha o vyrovnání byl úspěšný. Spolupráce Vítka Plešmída a Lukáše Fišera přinesla ovoce. Stav 3:3 . Soupeř se ale nevzdal a i on vybral oddechový čas. Ten ale přinesl oddech pro nás a v čase 18:57 a 19:27 jsme ještě skorovali. Prosadil se Balaš Tomáš a Hošek Martin. Vítězství 5:3 bylo zasloužené. Dá se říct že jsme utrpěli výhru.

FBC SOKOL KOMÁROV - Eisskymáci 5:3 (1:2-4:1)

Branky FBC SOKOL KOMÁROV: 8:31 Fišer Lukáš , 16:46 Plešmíd Vítek (Fišer Lukáš) ,17:08 Plešmíd Vítek ( fišer Lukáš ), 18:57 Balaš Tomáš ( Němec Martin), Hošek Martin ( Fišer Lukáš)

Do dalšího utkání jsme nastoupili proti FBC HIPPOS Kožlany B. Z hlavy jsem museli dostat předchozí tažké utkání a  znovu dostat do našeho výkonu potřebný klid. K tomu pomohl Hned ve 3 minutě Vítek Plešmíd který po asistenci Tomáše Rydrycha poprvé skóroval. Netrvalo to ani 30s a další gól vstřelil Martin Němec. Ale soupeř o sobě dal také vědět. v čase 4:23 snížil na 2:1. To nás ale naštěstí nepoložili. Během chvíle jsme opět skórovali z hokejky Lukáše Fišera. Tentokrát po asistenci Vaška Plešmída. Celý zápas byl taková přetahovaná a soupeř nám hru patřičně znepříjemňoval. Když se v čase 8:24 znovu soupeř prosadil bylo skóra 3:2 zase nahnuté. Ale trpělivou a koncentrovvanou hrou za nám podařilo gólem Vaška Plešmída a Lukáše Fišera upravit výsledek na 5:3.  Kožlany si ještě vzali timeout ale výsledek již ve svůj prospěch nezměnili. Naopak Lukáš Fišer znovu skóroval na konečných 6:3 .

FBC SOKOL KOMÁROV - FBC HIPPOS Kožlany  6:3  ( 4:2 , 2:1)

Branky FBC SOKOL KOMÁROV : 3:03 Plešmíd Vítek ( Rydrych Tomáš) , 3:32 Němec Martin , 6:53 Fišer Lukáš ( Plešmíd Václav),8:50 Plešmíd Václav( Fišer Lukáš) , 11:23  Fišer Lukáš 17:10 Fišer Lukáš ( Plešmíd Václav).

-VP-

V  sobotu 15.9.2018 jsem odehráli přípravný turnaj v Nezvěsticích.  Gratulace.

Sezóna 2017/2018

V neděli 25.2. jsme v sedmém kole RL II. divize znovu bodovali. Za velké podpory diváků , kteří nás přijeli podpořit jsem  získali plný počet bodů  a potvrdlili první místo v tabulce.  A do 100 vstřeleného gólu v této sezóně nám chybí už je dva. A proto vyhlašujeme anketu pro fanoušky. Je zde taková malá tipovačka. Kdo z hráčů bude střelcem onoho  100 gólu. Tipovačka bude probíhat na naší facebookové stránce.Hlasovat můžete ale i zde na webu.  A ze správně tipujcích bude vylosován jeden z diváků.  Za předdvedené výkonu z dnešního turnaje velké díky.  Verča