Vstup do sezóny 2016/2017

 

V sezóně 2016/2017 bude naše áčko nastupovat do regionální ligy II. divize BLMF (amatérská florbalová liga). Cíl máme celkem jasně daný. Hrát horní část tabulky a když se povede postup zlobit se nikdo nebude. To je ale ještě všechno daleko a nás čekal první turnajový den. Naše cesta směřovala do Chotěšova.

V sestavě nám chybělo několik opor což nás trochu znepokojovalo ale objelivo se i duo nováčků. Pro nás to teda jsou nováčci pouze poloviční. Do našeho týmu se po několika letech vrací Jakub Gregor který jako žák před přestupem do Red Dragons Hořovice v našem týmu začínal a hruhou posilou je Tomáš Rydrych .Ten  přestupuje  z týmu Spartak Žebrák a věřím že se v našem týmu bude cítit jako doma. Ale teď už k samotnému utkání.

 

 

 

Sezóna 2013/2014

Dne 22.3.2014 ukončili starší žáci svoje působení v soutěži BLMF.  Čekal je turnaj pořádaný týmem SKN STAŇKOV který se odehrál v Nýřanech. Na poslední dvě utkání s Nýřanama a Tlučnou jsme se sešli v poměrně silné sestavě. Všichni si chtěli poslední zápasy patřičně užít.  A to také bylo na předvedených výkonech vidět. Za krásné florbalové momenty, týmovou spolupráci a úsilí všech nám byla odměnou výhra s Nýřanama  vysoce 8:4. Což nám dodalo odhodlání i do druhého zápasu. 

 

 

Žáci postupují do play off

Svojí první sezónu ukončují starší žáci. A dá se říci že úspěšně. Odměnou za předvedené výkony jim je postup do nadstavbové části play off.

Prvním soupeřem nám budou TJ DOBŘANY.

Budou hrát žáci ligu

Dlouho očekávaná BLMF žáků je tady. Již příští sezónu s největší pravděpodobností Bohemia liga malého florbalu rozjede první ročník amatérské florbalové ligy žáků. Hned jak jsme zaslechli zmínku o začátku ligy i pro mladé nadějné hráče, neváhali jsme a přihlásili naše žáky do soutěže. Žáci trénují již několik let, hrají přátelské zápasy a turnaje pod hlavičkou sokola. Jejich výsledky jsou výborné a to nás vedlo k jasnému a rychlému rozhodnutí přihlásit je do této soutěže. V týmu jsou jak nováčci tak i velice zkušení hráči. Trénují 2x týdně a na jejich hře je každým měsícem znát veliký pokrok. Na začátku sezóny, tedy v září 2012 už budou hráči stoprocentně připraveni. První zápasy pro ně budou zkouškou jejich fyzické kondice a techniky, ale také zisk velkého množství nových zkušeností. Věříme, že naši žáci nás mile překvapí a budou obrovskými soupeři pro ostatní týmy. O dalších novinkách vás budeme informovat.