1.TD

27.09.2014 17:20
Na první TD jsme se vydali v novém složení do Plzně. Čekal  nás souboj s SK 2012 a s pro nás neznámím týmem Junajtyd Genxtazzz of Lobogo. Tento tým ale není v BLMF žádným nováčkem ale je složený z hráčů 1 a 2 ligy.  Do prvního zápasu nastoupil  na pozici útočníka Jan Charvát a v roli  nováčka Lukáš Fišer a Martin Němec. Do obrany Václav Plešmíd , Vítek Plešmít , Prokopová Veronika a Martin Hošek. Musím říct že s počátku byla ve výrazech našich nováčků patrná nervozita ale ta hned z úvodním hvizdem zmizela. Kluci se do zápasu zapojili jak ostřílení borci. Zápas pro nás sice skončil porážkou ale hned první minuty předvídali zajímavé utkání. Po pěkných akcích první lajny jsme se ujali vedení o dva góly. To nám sice nějakou dobu vydrželo ale poločas skončil 4:4. Začínalo se od začátku. A po zbytečném zákroku bylo nařízeno vyloučení a proměněná přesilovka soupeře. To byl zásadní zvrat v utkání. Soupeř vstřelil vedoucí gól a dostal se tzv. na koně. V závěrečném tlaku jsme po drobné chybě obrželi ještě jednu branku. Na konečných 6:4. Do druhého utkání jsme ale nastoupili bez obav a s jasným cílem urvat body. Opět po našem tlaku jsme se dostali do vedení. Ale nečekaně vyrovnaná hra brzo přinesla další zásahy. Oba golmané měli hodně práce. Nakonec jsme se ale rozešli smírně. Remíza 3:3 nám přinesla první body v letošním ročníku. Závěrečný tlak který jsme ještě dokázali vytvořit ale vypovídal o tom že v plné sestavě budeme v letošní sezóně vyrovnaným soupeřem pro všechny týmy. Podle předvedeného výkonu můžu říct, že se těším na další zápasy a děkuji celému týmu.